NASZE AKCJE

Organizujemy w ciągu roku 4 cykliczne akcje, które są okazją do spotkań z Wolontariuszami i Pracownikami Fundacji Bezcenni, zapoznania się z naszą działalnością, historiami Podopiecznych oraz okazania wsparcia Bezcennym.

Serducha dla malucha

Akcję organizujemy w okolicach dnia Św. Walentego. Zachęcamy do obdarowania ukochanej osoby piernikowym sercem od Fundacji Bezcenni, tak aby pokazać jej, że jest BEZCENNA.

Dobrowolna ofiara do puszek zebrana w tym dniu przeznaczona jest na zakup artykułów do wyprawek do porodu dla kobiet w ciąży i dzieci, które noszą pod sercem.

Dzień świętości życia

25 marca jest wyjątkowym świętem w Fundacji Bezcenni! W dniu Zwiastowania Pańskiego dziękujemy Panu Bogu za dar życia i prosimy o jego ochronę od poczęcia do naturalnej śmierci. Ofiarujemy również w tym dniu dar Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy podejmują to modlitewne wyzwanie i włączają się w Diakonię Modlitewną Fundacji Bezcenni, która omadla intencje Podopiecznych, Darczyńców, Wolontariuszy i Pracowników Fundacji. Są to ludzie, którzy wymadlają cuda w sytuacjach po ludzku beznadziejnych i wypraszają łaski dla Fundacji.

Zapraszamy wszystkich do włączenia się w dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Można tą modlitwę podjąć w dowolnej chwili na 9 miesięcy, modląc się o ratunek dla dziecka zagrożonego aborcją.

Różaniec dla dzieci

Październik zaczynamy od zaproszenia do podjęcia z nami na ten miesiąc (a może i na całe życie) modlitwy różańcowej za dzieci – swoje pociechy, wnuki, chrześniaków, znajome dzieciaki, a także wszystkie te, za które nikt się nie modli.

Rozdajemy Darczyńcom dziesiątki różańca, które zrobiła nasza Podopieczna, aby jeszcze bardziej zachęcić do modlitwy, zaprosić do Diakonii Modlitewnej Fundacji Bezcenni.

Dajemy też świadectwo tego, jakie znaczenie ma dla nas różaniec i jakie owoce tej modlitwy widzimy w naszym życiu i pracy w Fundacji.

Paczka dla bezcennych

Jest to zbiórka artykułów higienicznych i rzeczy do wyprawek przed Świętami Bożego Narodzenia, to również akcja polegająca na przygotowaniu paczek świątecznych z wymarzonymi prezentami dla Bezcennych Dzieci.

Wspierają nas w tej akcji wspólnoty kościelne, szkoły, przedszkola, zakłady pracy i rodziny, którym bliska jest idea ratowania życia.

Wesprzyj naszą aktualną akcję!

Pomagamy Mamom w godnym i radosnym przeżywaniu macierzyństwa od samego początku…
BO KAŻDE ŻYCIE JEST BEZCENNE!