PATRON FUNDACJI

Czcigodny Sługa Boży Wenanty Katarzyniec

Sługa Boży Wenanty Katarzyniec jest znany ze swojego szczególnego orędownictwa w codziennych problemach i wyzwaniach.

Biografowie wskazują, że Wenanty zanim jeszcze został franciszkaninem borykał się z problemami finansowymi i doskonale wiedział, co znaczy niepewność o jutro. Miał ogromne zaufanie do Boga i tego uczył swoich bliskich i wiernych.

O. Wenanty skutecznie wspierał ludzi za swojego ziemskiego życia i wciąż wspiera w czasie niepokoju i lęku. Doświadczamy tego niezwykle często w Fundacji. Prosimy za jego wstawiennictwem w sprawach naszych Podopiecznych, o to, aby nie zabrakło nam środków i ludzi do ratowania życia Nienarodzonych i otaczania pomocą Mam i Dzieci. Już nie raz Sł. B. Wenanty wyprosił nam ratunek, gdy po ludzku nie wiedzieliśmy jak rozwiązać sprawę lub skąd wziąć pieniądze na wózek, wyprawkę, opłacenie przedszkola, czy na wyposażenie biura Fundacji.

Przed każdą akcją pomocową i zbiórką podejmujemy nowennę do Sługi Bożego Wenatego Katarzyńca.

Zachęcamy również Podopieczne i Darczyńców, aby oddawali swoje codzienne sprawy Jego wstawiennictwu.

Wesprzyj naszą aktualną akcję!

Pomagamy Mamom w godnym i radosnym przeżywaniu macierzyństwa od samego początku…
BO KAŻDE ŻYCIE JEST BEZCENNE!