Różaniec za Dzieci!

2 października odbyła się akcja Różaniec za Dzieci

W trzech krakowskich parafiach: Bożego Ciała w Krakowie, Opatrzności Bożej w Swoszowicach oraz Kościele rektoralnym św. Mikołaja z Tolentino przy Parku Jerzmanowskich ul. Górników 27 Wolontariusze Fundacji Bezcenni zachęcali do podjęcia modlitwy różańcowej za dzieci, wnuki, chrześniaków, a przede wszystkim za te maluchy, za które nikt się nie modli. Była to również okazja do złożenia dobrowolnej ofiary na rzecz Podopiecznych Fundacji Bezcenni.

Dzięki wielkiej hojności Parafian zebraliśmy łącznie 9 255 złote. Środki te będą przeznaczone na wyprawki do porodu, dla Mam w kryzysie, mleko modyfikowane, pieluchy, kosmetyki i inne niezbędne rzeczy dla Bezcennych Dzieci.

Bardzo dziękujemy za udział w akcji Różaniec za Dzieci, każdą wpłatę i wszelką pomoc! Szczególne podziękowania składamy naszym Wolontariuszom, którzy od świtu kwestowali w parafiach i opowiadali o działaniach Fundacji.

Pamiętajcie, aby zajrzeć w tym dniu na naszego Facebooka, gdzie są zdjęcia i relacje z akcji! https://www.facebook.com/fundacja.bezcenni